Nasz zespół

Joanna Pietrzak

Wicedyrektor

Ukończyłam pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolna. Z pracą z dziećmi związana jestem od 16 lat. Praca z dziećmi jest dla mnie źródłem energii, która przez lata towarzyszy mi i pozwala cieszyć każdym dniem spędzonym z nimi. W mojej pracy staram się dostrzegać indywidualne potrzeby oraz predyspozycje dziecka. Jest dla mnie niezwykle ważne, aby każde dziecko miało przestrzeń do wyrażania siebie już od pierwszych lat życia. W Fantazji pełnię funkcję wicedyrektora, który ma za zadanie dbać o strefę edukacyjną przedszkolaków, ale przede wszystkim dostrzegać  i zaspokajać ich potrzeby emocjonalne. Wraz z całą kadrą dokładamy wspólnie starań, aby odkryć w dzieciach potencjał i stworzyć warunki do wszechstronnego i harmonijnego rozwoju naszych przedszkolaków.

Poznaj nasz wspaniały zespół

Pani Natalia

Pani Ola

Pani Ala

Pani Ania

Nauczyciel jest obok rodziców jednym z pierwszych autorytetów i wzorców osobowych dziecka.

Dziecko pod opieką nauczyciela często spędza troszkę więcej czasu, niż z własnymi rodzicami, dlatego od jego zaangażowania, wiedzy, umiejętności i doświadczenia zależy jak wiele dziecko zyska w początkowym okresie swojej edukacji w każdej sferze swojego rozwoju – począwszy od rozwoju fizycznego, poprzez rozwój społeczny i emocjonalny a skończywszy na rozwoju intelektualnym. Staramy się, aby nasz zespól tworzyły osoby kreatywne, życzliwe i cierpliwe w stosunku do swoich podopiecznych. Nasi opiekunowie codziennie dbają o to aby dzieci w atmosferze szacunku, bezpieczeństwa, miłości i życzliwości odkrywały świat. Wszyscy opiekunowie pracujący w naszym żłobku mają wyższe wykształcenie pedagogiczne, bądź ukończony kurs na opiekuna dla dzieci w wieku do lat 3.

Pomoc przedszkolna

Pani Gosia, Pani Paulina, Pani Beata, Pani Asia