Nasz zespół

Joanna Pietrzak

Wicedyrektor

Ukończyłam pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolna. Z pracą z dziećmi związana jestem od 16 lat. Praca z dziećmi jest dla mnie źródłem energii, która przez lata towarzyszy mi i pozwala cieszyć każdym dniem spędzonym z nimi. W mojej pracy staram się dostrzegać indywidualne potrzeby oraz predyspozycje dziecka. Jest dla mnie niezwykle ważne, aby każde dziecko miało przestrzeń do wyrażania siebie już od pierwszych lat życia. W Fantazji pełnię funkcję wicedyrektora, który ma za zadanie dbać o strefę edukacyjną przedszkolaków, ale przede wszystkim dostrzegać  i zaspokajać ich potrzeby emocjonalne. Wraz z całą kadrą dokładamy wspólnie starań, aby odkryć w dzieciach potencjał i stworzyć warunki do wszechstronnego i harmonijnego rozwoju naszych przedszkolaków.

Poznaj
nasz wspaniały zespół

Pani Natalia

Pani Agata

Pani Ewa

Pani Beata

Pani Ala

Pani Agnieszka

Nauczycel

Pani Ania

Pani Asia

Nauczyciel

Nauczyciel jest obok rodziców jednym z pierwszych autorytetów i wzorców osobowych dziecka.

Dziecko pod opieką nauczyciela często spędza troszkę więcej czasu, niż z własnymi rodzicami, dlatego od jego zaangażowania, wiedzy, umiejętności i doświadczenia zależy jak wiele dziecko zyska w początkowym okresie swojej edukacji w każdej sferze swojego rozwoju – począwszy od rozwoju fizycznego, poprzez rozwój społeczny i emocjonalny a skończywszy na rozwoju intelektualnym.

Staramy się, aby nasz zespól tworzyły osoby kreatywne, życzliwe i cierpliwe w stosunku do swoich podopiecznych. Nasi opiekunowie codziennie dbają o to aby dzieci w atmosferze szacunku, bezpieczeństwa, miłości i życzliwości odkrywały świat.

Wszyscy opiekunowie pracujący w naszym żłobku mają wyższe wykształcenie pedagogiczne, bądź ukończony kurs na opiekuna dla dzieci w wieku do lat 3.

Pomoc przedszkolna

Pani Beata, Pani Monika, Pani Paulina