Misja

 

Rozwijamy małe talenty, wspieramy w nabywaniu nowych umiejętności.

Odtwórz wideo

Wizja

O nas

Niepubliczny Żłobek Fantazja to  miejsce, które otacza dzieci miłą, rodzinną  atmosferą a każde z nich jest  traktowane indywidualnie. Wszystkie nasze działania pedagogiczne, są dostosowywane do możliwości naszych podopiecznych i ukierunkowane na rozwój ich ogromnego potencjału intelektualnego.

Gwarantujemy naszym wychowankom poczucie bezpieczeństwa i dajemy możliwość obcowania z rówieśnikami, co zapewnia właściwy rozwój emocjonalny. Państwa pociechy spędzą czas twórczo i przyjemnie, zdobywając nowe umiejętności oraz wiedzę poprzez zabawę. Staramy się dać dzieciom jak najwięcej radości i umożliwić wiarę we własne siły.

Czuwamy nad bezpieczeństwem naszych podopiecznych, dlatego teren naszej placówki jest ogrodzony. Posiadamy także monitoring wewnętrzny i zewnętrzny.

Przestronne sale zabaw i taras pozwalają na prowadzenie szerokiej gamy zajęć ruchowych, ogólnorozwojowych oraz artystycznych.

pic-24

Żłobek funkcjonuje przez cały rok szkolny (z wyjątkiem dwutygodniowej przerwy wakacyjnej, dni ustawowo wolnych oraz dni wolnych wyznaczonych przez Dyrektora), od godziny 7:00 do 17.00.

W żłobku pracują wykwalifikowani opiekunowie, którzy zapewniają wszechstronny rozwój Państwa dzieci. Nasi pedagodzy pracują w oparciu o nowoczesne metody dydaktyczne, pomagają dzieciom w adaptacji i chętnie współpracują z Rodzicami, aby wiedza o maluszkach była jeszcze pełniejsza. Zawsze chętnie służymy Państwu fachową poradą specjalistów takich jak pielęgniarka, logopeda i psycholog.

Nadrzędnymi zadaniami naszego żłobka jest usamodzielnianie dzieci w zakresie samoobsługi dnia codziennego w wykonywaniu takich czynności jak ubieranie, załatwianie potrzeb fizjologicznych, jedzenie oraz przygotowanie dzieci do pobytu w przedszkolu.

Celem naszych działań jest wychowanie maluszków na śmiałych, dobrze funkcjonujących w kolejnych etapach życia młodych ludzi, ciekawych świata, z radością podejmujących nowe wyzwania. Najważniejsze dla nas są szczęśliwe, radosne i uśmiechnięte dzieci, które czują się  bezpieczne i kochane w każdej sytuacji.