Wielkanoc to czas radości, wspólnego świętowania i tradycji – także tych kulinarnych! W grupie „Jeżyki” zorganizowaliśmy wyjątkowe wielkanocne śniadanie, które poprzedziły wspólne przygotowania. Dzieci, pod czujnym okiem opiekunów, samodzielnie przygotowały pyszną pastę jajeczną.
Dzieci pomagały w rozgniataniu ugotowanych jajek, dodawaniu szczypiorku, odrobiny majonezu i przypraw. Wszystko było mieszane z ogromnym zaangażowaniem i radością – Jeżyki z dumą obserwowały, jak zwykłe jajka zamieniają się w apetyczną pastę!
Po kulinarnej części dnia przyszedł czas na uroczyste śniadanie, które upłynęło w miłej, radosnej atmosferze, a dzieci mogły poczuć się jak prawdziwi gospodarze przy wielkanocnym stole. To był wyjątkowy dzień pełen smaków, zapachów i świątecznego nastroju!